TOPlist

Přidat do oblíbených


vtipy

Další vtipy
Mnoho vtipů

Od nejlepších vtipů


hodnocení:
63%

Pane Kacafírku, sedmdesátka na krku, neměl byste se konečně oženit?
Času dost. Chci si ještě trochu užít života.

hodnocení:
63%

Manželka se právě vrátila z lázní. "A bylas mi tam věrná?" vyzvídá manžel. "Jistě, miláčku," ujišťuje ho žena, "zrovna jako ty mně doma." "To jsem si mohl myslet!" zvolá choť, "tak to bylo naposledy, co jsi někam jela sama!!"

hodnocení:
62%

V knihovně, „mohla bych dostat onu knihu o šťastném manželství?" „To musíte do oddělení pohádek."

hodnocení:
62%

"Víš, kamaráde, že televizi děkuji za několik šťastných hodin každého dne?" "Ty se díváš na program každý den?" "Já ne, ale moje manželka."

hodnocení:
61%

Po divadle se manželé vracejí domů taxíkem. Doma si žena vzpomene: „Dobrý bože! Nechala jsem v taxíku kabelku s peněženkou. A ty sis samozřejmě zapomněl poznamenat číslo auta!"

hodnocení:
61%

„Když si tak vzpomínám, že ještě nedávno jsem měl všechno: krásný byt a v něm rozkošnou ženu..." „A co se ti vlastně stalo?" „Darmo mluvit. Manželka se vrátila z dovolené!"

hodnocení:
60%

Manželka se vrátí domů s nákupem, otevře dveře a uvidí na chodbě obrovské dámské kalhotky. Položí nákup na stolek a jde do obýváku. Tam uvidí obrovskou podprsenku, tak jde naštvaně do ložnice. Manžel tam leží na posteli a vedle něho sedí tlustá ženská a láduje se dortem. Manželka se ptá rozčileně manžela, co to všechno má znamenat. Manžel jí nevinně odpoví: "Jak vidíš, honí mě žravá."

--